APPLE Watch Series 6 44mm Space Gray Aluminium Case with Black Sport Band - Regular

Objednací kód: 9903440 Part No.: M00H3HC/A Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 12 měsíců
 
APPLE Watch Series 6 44mm Space Gray Aluminium Case with Black Sport Band - Regular
 
 
Služba výměna dárku
Tip na dárek
 
 
 
 
 
 
 
Chytré hodinky, velikost 44mm, Apple Pay, měřením tepu a kyslíku, krokoměr, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření EKG, integrovaná GPS, akcelerometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor GLONASS, senzor Galileo, WiFi, Bluetooth, materiál pouzdra: hliník
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 12 290,- Kč 

10 157 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 614 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Doporučené zboží

 

Příslušenství

4 599 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

3 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

5 990 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

849 Kč  
 
 
 
 

Příslušenství

999 Kč  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
 

Popis

 
 
 


Budoucnost zdraví. Už
teď na tvém zápěstí.

Měř si hladinu kyslíku v krvi revolučním novým snímačem
a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělej EKG. Sleduj kondiční
ukazatele na zdokonaleném stále zapnutém Retina displeji.
Apple Watch Series 6 ti pomůžou žít zdravěji, aktivněji
a s větším přehledem.


Kyslík v krvi Nádech inovace.

Hladina kyslíku v krvi je důležitým ukazatelem celkové kondice. Můžeš si na jejím základě udělat představu, jak dobře tvoje tělo absorbuje kyslík a jakého množství kyslíku se mu dostává. Jedinečný nový snímač a aplikace v Apple Watch Series 6 umožňuje změřit si hladinu saturace krve kyslíkem, kdykoli chceš. A průběžně ji snímá i na pozadí během dne a noci.


Nový snímač. Nové poznatky.

Nový snímač kyslíku v krvi se skládá ze čtyř klastrů elektroluminiscenčních diod (LED) a čtyř fotodiod. Je integrovaný v úplně nově zkonstruovaném zadním krystalu a ve spojení s aplikací Saturace kyslíkem zjišťuje hladinu okysličení krve.


Posviť si na to podstatné.

Zelené, červené a infračervené LEDky prosvěcují cévy v kůži zápěstí a fotodiody měří množství odraženého světla. Pokročilé algoritmy potom vyhodnocují barvu krve, která je ukazatelem množství obsaženého kyslíku.


EKG
Na zápěstí. Kdykoli.
Kdekoli.

Aplikace EKG na Apple Watch Series 6 dokáže vygenerovat elektrokardiogram podobný jednosvodovému EKG.2 U tak malého zařízení je to něco mimořádného. Lékařům poskytuje důležitá data a uživatelům klid v duši.


Prst ti toho hodně poví o tvém srdci.

Elektrody integrované v korunce Digital Crown a zadním sklíčku hodinek snímají elektrické impulzy srdce. Stačí přiložit prst ke korunce Digital Crown a hodinky za 30 sekund vygenerují vlnový průběh EKG. Aplikace EKG dokáže indikovat, jestli srdeční rytmus vykazuje znaky fibrilace síní – což je závažná forma nepravidelného srdečního rytmu – nebo jestli má sinusový průběh, který je znakem normální srdeční činnosti.


Lepší den začíná lepší nocí.

Pořádně se vyspat je pro zdraví nesmírně důležité. Nová aplikace Spánek ti pomůže naučit se pravidelně chodit spát ve stejnou dobu a sledovat trendy toho, jak každou noc spíš. Když si dáš lepší spánek jako svůj cíl, taky ho dosáhneš.


Posunuli jsme je dál, abychom postrčili tebe.

Jasně že kondice je v hlavě. Když víš, jak jsi na tom, máš motivaci makat. Series 6 mají ještě přesnější sledování tréninků ve vodě, v tělocvičně i na silnicích. Jsou to Apple Watch v nejlepší formě. A dostanou do formy i tebe.


Vklouzni do něčeho nového.

Novinkou kolekce Apple Watch Series 6 je řemínek bez jediného švu, spony nebo přezky. Vyber si ze dvou materiálů a devíti různých velikostí, aby ti přesně sedl.


Stále zapnutý.
A lepší než kdy dřív.

Když jsi venku a ruku máš dole, stále zapnutý Retina displej je teď daleko jasnější. Takže snadněji uvidíš všechny informace na ciferníku. Ani nemusíš zvedat zápěstí, aby se hodinky probudily.

Přejetím dolů zobraz Oznamovací centrum, přejetím nahoru otevři Ovládací centrum anebo klepni na libovolnou komplikaci. Hodinkami přitom nemusíš ani hnout. Kvůli jednoduchým interakcím třeba během jednání nebo při jiné činnosti není potřeba hodinky probouzet.


Nespočet způsobů, jak je uzpůsobit.

Vyber si z vůbec největší palety nových ciferníků. A uprav si každý podle nálady, stylu nebo oblíbené aktivity. Jsou to jenom tvoje hodinky.


Všechno, co potřebuješ. Kamkoli jdeš.

Na Apple Watch Series 6 v kombinaci s iPhonem máš po ruce lidi a věci, na kterých ti záleží. Ať tě život zavede kamkoli.


Více informací

Stránky výrobce:www.apple.cz/cze/apple/

Stránky o produktu:https://www.apple.com/cz/apple-watch-series-6/

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník Radomír (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­
    Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?