Honor Watch Magic 2 Minos Black

Objednací kód: 92311581 Part No.: 55024855 Záruka spotřebitel/ostatní: 24 měsíců / 24 měsíců
 
Honor Watch Magic 2 Minos Black
 • Honor Watch Magic 2 Minos Black
 • Honor Watch Magic 2 Minos Black
 • Honor Watch Magic 2 Minos Black
 

 Speciální nabídka 

 
Služba výměna dárku
Black Friday
 
 
 
 
 
 
 
Voděodolná konstrukce do 50 m pod vodou, 1,39“AMOLED, CPU Kirin A1, výdrž až 14 dní, měření tepu, spánku, stresu, spálených kalorií, kyslíku při cvičení, vlastní úložiště s možností přehrávání hudby.
Zobrazit na prodejnách
Cena nyní: 3 490,- Kč 

2 884 Kč bez DPH

Koupit na splátkyjiž od 175 Kč měsíčně
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 •  
 

Popis

 
 
 

Honor Watch Magic 2 Minos Black

Buď jak z oceli. Buď odvážný

MagicWatch 2 jsou precizně zpracované z lehké a příjemné nerezové oceli 316L, která se běžně používá jako materiál v leteckém průmyslu. Tato ocel nabízí vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a menší náchylnost ke škrábancům během každodenního používání.

Vždy zapnutý displej

Always-On AMOLED displej zaručuje, že se můžete podívat na čas kdykoliv bez čekání na rozsvícení obrazovky.

Ciferník, který je opravdu váš

MagicWatch 2 dokáže kromě toho, že sděluje čas, zobrazovat vámi vybrané fotografie. Můžete si tak uložit více fotografií a pokaždé, když zvednete zápěstí, zobrazí se jiná fotografie.

Průlom ve výkonou baterie až 14 dní

Získejte více ze svého výkonu 24/7. Díky zcela nové čipové sadě HAUWEI Kirin A1, MagicWatch 2 zpracovává data rychleji a při stejných výsledcích využívá méně energie.

Skvělý Fitness Guru, 15 fitness režimů

Zůstaňte motivováni na cestě k dosažení vašich cílů. Fitness režimy MagicWatch 2 mají hlasového asistenta4 v reálném čase. Večer si udělejte chvilku a stravte minutu relaxací mysli pomocí dýchací aplikace pro lepší noční spánek.

Monitoring SpO2 na vašem zápěstí

SpO2 Monitor na HONOR MagicWatch 2 měří úroveň saturace krve kyslíkem, takže můžete sledovat, jak se vaše tělo přizpůsobuje během tréninku nebo ve vysokých nadmořských výškách.

Dobrodružství bez smartphonu

Pomocí duálních satelitních polohovacích systémů MagicWatch 2 zaznamená přesně vaši rychlost a trasu při běhu, chůzi nebo jízdy na kole. Výškoměr bude dokonce sledovat vaši výšku během výletů a stoupání.

Vlastněte každý kilometr

Vestavěná aplikace na běhání obsahuje 13 různých běžeckých kurzů s hlasovým naváděním v reálném čase VoiceOver. Ať jste začátečník nebo zkušený profesionál, najdete to své k zlepšení vytrvalosti.

Monitorování srdeční frekvence během plavání

Díky 50m voděodolnosti a zcela novému HUAWEI TruSeen™ 3.5 vám MagicWatch 2 pomůže lépe porozumět vašemu plaveckému výkonu a měřit přesně tepovou frekvenci včetně SWOLF, vzdálenosti, kalerií a rychlosti.

Lepší a bezpečnější trénink

MagicWatch 2 vám pomůže s bezpečným tréninkem pomocí funkce VO2Max při aerobním i neaerobním cvičení. Díky tomu poznáte, kolik času potřebujete na zotavení do dalšího tréninku.

Monitoring menstruačního cyklu

Zcela nová funkce sledování menstruačního cyklu vám umožní sledovat a zaznamenávat cyklus, jeho detaily a symptomy pomocí aplikace HUAWEI Zdraví. Menstruační kalendář vám také umožňuje zobrazit nadcházející plodné dny a porovnávat zaznamenaná data na jednom místě, díky čemuž máte lepší přehled o svém zdraví.

Vaše zdraví nadevše

MagicWatch 2 vám umožní lépe zvládat každodenní stres pomocí HUAWEI TruRelax™, uklidňující mysl pomocí řady dechových cvičení v dýchací aplikaci. Pochopte lépe své spánkové návyky a pomocí HUAWEI TruSleep™ 2.0 získejte personalizované informace o tom, jak dosáhnout lepšího nočního spánku.

Užijte si bezdrátový poslech hudby

Ovládejte přehrávání oblíbených skladeb přímo z vašeho zápěstí. Díky vestavěné úložné paměti MagicWatch 2 s kapacitou 4 GB se můžete okamžite připojit ke svým sluchátkům HONOR Sport PRO bez nutnosti chytrého telefonu HONOR.

Volejte pomocí hodinek

Zůstantě ve spojení s přáteli, kolegy a blízkými lidmi přímo na zápěstí. Vestavěný reproduktor a mikrofon jsou ideální pro rychlé rozhovory s bezproblémovým přepínáním na váš chytrý telefon, pokud je potřeba.

Užitečné smart funkce

Pro vaše pohodlí HONOR MagicWatch 2 umožňuje přístup k běžně používaným funkcím chytrých telefonů, jako je přehled o počasí, nastavení budíku nebo spuštění stopek, to vše bez dotyku na mobilní telefon HONOR.


Více informací

Stránky výrobce:http://www.hihonor.com/cz/index.html

Stránky o produktu:http://www.hihonor.com/cz/index.html

 
 
 

Zařazení

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Historie ceny

 
 
 
 
 
 
 

Poradna

 
 

Ať už máte jakýkoliv dotaz ohledně jeho použití, neváhejte se nás zeptat. Náš tým zkušených profíků se na váš dotaz co nejdříve podívá a pokusí se zodpovědět jak jen to půjde.

Dotazy zodpoví odborník David (T.S.BOHEMIA) Položit vlastní dotaz Vstup do poradny

Poradna neobsahuje žádné příspěvky

 

Potřebujete poradit? Zeptejte se odborníků...

povinná položka

 
 
 
 

Napište nám

 
 
 
 
 
 
 
 

0

Nákupní košík

 
 
 
 
 
­

 
Black Friday
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

  Přihlaste se

   
  ­
  Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se | Zapomněli jste heslo?