TIP: V případě osobního vyzvednutí zboží na prodejně doporučujeme vytvořit objednávku online. Osobní odběr je zdarma a výrazně tím zkrátíte pobyt na prodejně a zrychlíte výdej vašeho zboží.  

Nákup na splátky

Už nemusíte dlouze šetřit na to, co si přejete. S nákupem na splátky si to můžete dopřát okamžitě. Není třeba na nic čekat, vše sjednáte přímo během nákupu.


Jak na to?Naplníte nákupní košík zbožím v hodnotě 1 000 Kč až 100 000 Kč.


Jako platební metodu
zvolíte „Nákup na splátky Home Credit“.


Vyberete si, do kolika
splátek budete chtít nákup rozložit a pomocí SMS kódu podepíšete smlouvu o revolvingovém úvěru.


Dokončíte objednávku a poté Vám vyexpedujeme zboží.
Home Credit - nákup na splátky s navýšením 1 % měsíčně

Příklad splácení:
Pořizovací cena10 000 Kč
Přímá platba0 Kč
Měsíční splátka925 Kč
Splátkové období12 měsíců


Nejčastější dotazy

Jaké musím splnit podmínky, abych mohl nakoupit na splátky?

Pro získání půjčky musíte dosáhnout věku 18 let, mít stálý zdroj příjmu a splňovat podmínky Home Credit a.s., zejména nesmí nákup na splátky ohrozit chod vaší domácnosti.

Jaké budu potřebovat doklady?

Připravte si prosím dva doklady totožnosti. Jste-li občanem ČR, musí být jedním z těchto dokladů platný občanský průkaz. Dalším dokladem pak může být například řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list nebo zbrojní průkaz. Jestliže jste zaměstnaný nebo OSVČ, připravte si údaje o firmě — přesný název, adresu, telefon a IČO.

Jaké jsou u nákupu na splátky poplatky?

Sjednání nákupu na splátky i jeho vedení jsou zdarma. Stejně tak mimořádné splátky. Poplatky si společnost Home Credit a.s. účtuje v případě prodlení ve splácení.

Musím při žádosti o nákup na splátky dokládat potvrzení o příjmu?

V žádosti o nákup na splátky uvádíte svůj příjem, oficiální potvrzení o příjmu ale primárně není nevyžadován. Pokud si společnost Home Credit a.s. bude potřebovat ověřit, jestli půjčka příliš nezatíží váš rodinný rozpočet, ozve se vám. V tom případě může také požadovat výpisy z účtů nebo specifické doklady v případě zaměstnaneckého poměru (výplatní pásky, pracovní smlouvu, potvrzení o výši příjmů), příjmů z podnikání (daňové přiznání, rozvaha / výsledovka), případně jiné (důchodový výměr, výměr výsluhového příspěvku, doklad o přiznání mateřské/rodičovské, rozhodnutí o přiznání odměny pěstouna).

Kdy dostanu zboží, které si chci na splátky koupit?

Hned, jak spolu podepíšeme smlouvu, můžete si vybrané zboží odnést.


0
 
 
 
 
 
­

 
OnaDnes
OnaDnes
Porovnáváte 0 Zobrazit Smazat vše

    Přihlaste se

     
    ­